Ghuhë shqipe/albanski jezik:

Hidajete Haliti

Sheribane Miftari

Florije Kurtishi

Antigona Rashiti

Bekim Ademi

Ludiana Emini

Avni Shaqiri

 

Gjuhë serbe/srpski jezik:

Marina Jaćimović

Biljana Pešić

Slađana Đorđević

Kadrije Korçaj

Aleksandra Mančić

Gjuhë të huaja/strani jezici:

Nexhat Agushi-en

Narona Hasani-en

Albina Mustafa-en

Adelina Salihu – en

Florije Jusufi-en

Sherif Avdili – en

Zejnulla Maksuti-lat

Suzana Stefanović-fr

Svetlanka Jovanović-rs

Aleksandra Anđelković-en

Matematikë/matematika:

Vlora Destani

Fitore Abdiu

Kadushe Sahiti

Vahid Haliti

Elfete Shabani

Besa Ramadani

Liridon Beqiri

Vlorian Saqipi

Nerimane Azemi

Nemanja Nikolić

Komunikacion/saobraćaj:

Bekim Kurtishi

Sunaj Rexhepi

Agon Jakupi

Naser Nuhiu – instr. voz.

Hasan Hasani – instr. voz.

Metat Ajdari

Bashkim Jashari

Nenad Manasijević

Radovan Nikolić

Nikola Jović

Stefan Anđelković

Ekonomi/ekonomija:

Luljeta Dalipi

Ramil Aliu

Shpresa Abdullahu

Nderim Shaqiri

Shëndetësi/medicina:

Urim Shaqiri

Shkelzen Arifi

Nijazi Veliu

Nazmi Memeti

Gjyltene Ibrahimi

Ahmet Ahmeti

Herolind Shabani

Bardhok Rashiti

Elektroteknikë/elektrotehnika:

Ganimete Ismaili

Hysamedin Ahmedi

Mensur Sherifi

Skender Azizi

Luljeta Shabani

Milazim Agushi

Arben Çoti

Ymer Ymeri

Selami Mustafa

Lumnije Mustafa – nd. mesimdh./pom.nast.

Informatikë/infornatika:

Irfan Rahimi

Ali Osmani

Ramadan Iseni

Marko Pešić

Makineri/mašinstvo:

Kurtish Kurtishi

Ali Halimi

Qenan Hyseni

Hulusi Hyseni

Bashkim Ymeri

Selami Misini

Agim Kamberi

Ekrem Rashiti

Mumin Bajrami

Abdylsamet Ameti

Mitat Saqipi 

Haki Rexhepi

Xhelal Sadiku

Afrim Bektashi

Abdylqerim Osmani

Agim Hasani – nd. mesimdh./pom.nast.

Bratislav Đorđević 

Slaviša Smiljković 

Edukatë fizike/fizičko vaspitanje:

Kamber Agushi

Dashnor Osmani

Afrim Hasani

Perica Veličković

Kulturë Muzikore/muzička umetnost:

Muhamed Sejdiu

Art figurativ/likovna kultura:

Ridvan Agushi

Osman Mahmuti

Seude Selimi

Edukatë qytetare/građansko vaspitanje:

Liburn Mustafa – soc. & filozofi

Naser Latifi – sociologji

Zejni Ymeri – sociologji

Mensur Hyseni

Majlinda Arifi

Hadije Rushiti – Fazliu – psokologji

Snežana Stamenković – soc.

Ivana Ristić

Edukatë fetare/verska nastava:

Muzafer Ramadani

Dugagjin Hasani

Nenad Ljubenović

Mësimi praktik/praktična nastava:

1.Makineri/mašinstvo:

Esat Rahimi – organizator (100%)

Zejnulla Ramadani – organizator (50%)

Kurtish Kurtishi

Ekrem Rashiti

Qenan Hyseni

Haki Rexhepi

Bashkim Jashari

Mitat Saqipi

2.Elektroteknikë/elektrotehnika:

Hysamedin Ameti

Gazmend Bina

Milazim Agushi

Skender Azizi

Selami Mustafa

3.Tregti/trgovac:

Shpresa Abdullahu

4.Komunikacion/saobraćaj:

Bekim Kurtishi

Metat Hajdari

Agon Jakupi

Sunaj Rexhepi

Nenad Manasijeviq

Radovan Nikoliq

5.Mjekësi/medicina:

Shkelzen Arifi

Nazmi Mehmeti

Nijazi Veliu

Ahmet Ahmeti

Herolind Shabani

Kimi/hemija:

Zeqir Jusufi

Islam Isufi

Bratislav Đorđević

Biologji/biologija:

Naziktere Sulejmani 

Tatjana Trajković

Fizikë/fizika:

Ramiz Jahiu

Sadulla Salihu

Histori/istorija:

Suat Musliu

Hajredin Nevzadi

Mustaf Mehmeti

Gjeografi/geografija:

Jonuz Mustafa

Dragutin Pešić

Komunikacion/saobraćaj:

Bekim Kurtishi

Sunaj Rexhepi

Agon Jakupi

Naser Nuhiu – instr. voz.

Hasan Hasani – instr. voz.

Metat Ajdari

Bashkim Jashari

Nenad Manasijević

Radovan Nikolić

Nikola Jović

Stefan Anđelković

Ekonomi/ekonomija:

Luljeta Dalipi

Ramil Aliu

Shpresa Abdullahu

Nderim Shaqiri

Shëndetësi/medicina:

Urim Shaqiri

Shkelzen Arifi

Nijazi Veliu

Nazmi Memeti

Gjyltene Ibrahimi

Ahmet Ahmeti

Herolind Shabani

Bardhok Rashiti

Elektroteknikë/elektrotehnika:

Ganimete Ismaili

Hysamedin Ahmedi

Mensur Sherifi

Skender Azizi

Luljeta Shabani

Milazim Agushi

Arben Çoti

Ymer Ymeri

Selami Mustafa

Lumnije Mustafa – nd. mesimdh./pom.nast.

Informatikë/infornatika:

Irfan Rahimi

Ali Osmani

Ramadan Iseni

Marko Pešić

Makineri/mašinstvo:

Kurtish Kurtishi

Ali Halimi

Qenan Hyseni

Hulusi Hyseni

Bashkim Ymeri

Selami Misini

Agim Kamberi

Ekrem Rashiti

Mumin Bajrami

Abdylsamet Ameti

Mitat Saqipi 

Haki Rexhepi

Xhelal Sadiku

Afrim Bektashi

Abdylqerim Osmani

Agim Hasani – nd. mesimdh./pom.nast.

Bratislav Đorđević 

Slaviša Smiljković 

Edukatë fizike/fizičko vaspitanje:

Kamber Agushi

Dashnor Osmani

Afrim Hasani

Perica Veličković

Kulturë Muzikore/muzička umetnost:

Muhamed Sejdiu

Art figurativ/likovna kultura:

Ridvan Agushi

Osman Mahmuti

Seude Selimi

Edukatë qytetare/građansko vaspitanje:

Liburn Mustafa – soc. & filozofi

Naser Latifi – sociologji

Zejni Ymeri – sociologji

Mensur Hyseni

Majlinda Arifi

Hadije Rushiti – Fazliu – psokologji

Snežana Stamenković – soc.

Ivana Ristić

Edukatë fetare/verska nastava:

Muzafer Ramadani

Dugagjin Hasani

Nenad Ljubenović

Mësimi praktik/praktična nastava:

1.Makineri/mašinstvo:

Esat Rahimi – organizator (100%)

Zejnulla Ramadani – organizator (50%)

Kurtish Kurtishi

Ekrem Rashiti

Qenan Hyseni

Haki Rexhepi

Bashkim Jashari

Mitat Saqipi

2.Elektroteknikë/elektrotehnika:

Hysamedin Ameti

Gazmend Bina

Milazim Agushi

Skender Azizi

Selami Mustafa

3.Tregti/trgovac:

Shpresa Abdullahu

4.Komunikacion/saobraćaj:

Bekim Kurtishi

Metat Hajdari

Agon Jakupi

Sunaj Rexhepi

Nenad Manasijeviq

Radovan Nikoliq

5.Mjekësi/medicina:

Shkelzen Arifi

Nazmi Mehmeti

Nijazi Veliu

Ahmet Ahmeti

Herolind Shabani

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]